Home banner

GPS-моніторинг

Сучасний світ важко уявити без якого-небудь автотранспорту або ж техніки. Через їхній достаток і доступність зросла кількість крадіжок, викрадень і інших несприятливих подій.

Для максимальної безпеки вашого майна охоронна компанія «Сокіл» пропонує сучасні системи - GPS-моніторингу. Це універсальний спосіб захисту й контролю над цінностями.

Установка такої системи дозволить вам контролювати збереження:

 • особистого транспорту, техніки, дорогих предметів (антикваріатів, коштовностей), коштів;
 • виробничих транспортних засобів;
 • палива, дотримання графіка переміщення співробітників на автотранспорті;
 • об'єктів, їх місцезнаходження й багато чого іншого.

Організації й галузі, для яких актуальна дана послуга:

 • усілякі автопарки;
 • служби логістики;
 • магазини техніки;
 • банки;
 • приватні особи.

Схема роботи системи гранично проста. У першу чергу – сам датчик. Він установлюється безпосередньо на об'єкт, за яким необхідно встановити спостереження. Датчики спостереження монтуються таким чином, щоб їх не було видно. Наступний рівень – це сервер, який передає й реєструє сигнали всіх датчиків. Остання точка – це диспетчерський центр, де відбувається робота із клієнтами в охоронній організації, яка відповідає за реагування на тривожні сигнали систем GPS-моніторингу.

Для того щоб реакція відбувалася максимально оперативно, у штаті передбачені загони швидкого реагування. Фахівці даних підрозділів навчені оперативно діяти в різних ситуаціях, що дозволяє охопити велику кількість напрямків роботи.

Кожний підконтрольний об'єкт можна відстежити в будь-який час. Довідатися й перевірити необхідну інформацію можливо за допомогою телефону або комп'ютера, отже, ви можете зробити це не виходячи з будинку. Для зручності користувачеві привласнюється спеціальний унікальний номер і надаються дані для входу в систему. Якщо у вас немає можливості контролювати об'єкт у режимі онлайн, система створить для вас історію всієї активності об'єкта, яку ви можете переглядати в будь-який час і за будь-який період, що цікавить вас. Також, ви будете автоматично отримувати звіти на електронну пошту, що ще більше спростить багато завдань.

Варто згадати про те, що ви можете переглянути не тільки дистанцію переміщення, але й усі пункти зупинки, час цих перерв, витрати й багато чого іншого.

Додатково в комплект кожної такої системи входить тривожна кнопка. Вона призначена для виклику служби безпеки. Завдяки чітко налагодженій системі контролю над об'єктами, черговий наряд швидкого реагування в найкоротший термін прибуде на місце події. При цьому, у випадку вашої відсутності, ви будете негайно сповіщені за допомогою мобільного зв'язку.

GPS-моніторинг Київ

Установка системи GPS-моніторингу допомагає вирішити масу важливих завдань:

 • зробити робочий процес максимально ефективним і безпечним;
 • спростити завдання складання звітів по витратах, кошторисів, завдяки наявності історії;
 • у випадку перевезення дорогих вантажів, забезпечити максимально швидке реагування охоронної служби, при найменшій погрозі схоронності останнього;
 • забезпечити повний спокій за життя близьких вам людей.

Далі, хотілося б відзначити унікальність послуг, які надає охоронна компанія «Сокіл». Кожна система GPS-моніторингу налаштовується індивідуально під конкретного клієнта. Це дозволяє максимально ефективно розв'язати поставлені завдання й скорегувати вартість послуг, залежно від їхнього обсягу. Більше того, усі контрольовані об'єкти перебувають під цілодобовим контролем, що мінімізує будь-які загрози вашому майну.

Наші фахівці обов'язково допоможуть вам підібрати необхідні комплектуючі й нададуть послуги з установки й своєчасному відновленню використовуваного програмного забезпечення.

Вартість послуг

Звернутися з питань безпеки в охоронну фірму Сокіл можна по тел. 096 233-33-13 і 044 490-65-59.