Home banner

Системи контролю доступу

Системи контролю доступу

Існують різні системи з обмеження переміщення. Це може бути як класична фізична охорона, так і встановлення системи контролю і управління доступом (надалі, СКУД)

Під терміном СКУД мають на увазі певний технологічний комплекс, який дозволяє контролювати кількість вхідних, вихідних, в’їжджаючих та виїжджаючих об’єктів.

Використовувати подібну систему можна практично повсюдно. Вона придатна як для будинку або квартири, так і для більших виробничих організацій.

Функції, завдяки яким важлива ця технологія:

  • ідентифікація людей/автомобілів перед проходом/проїздом у будинок, на територію;
  • контроль часу перебування;
  • розрахунки заробітної плати;
  • забезпечення надійної безпеки окремих об'єктів.

Є деяка класифікація таких систем. У першу чергу їх можна розділити на внутрішні й зовнішні.

Внутрішні системи розташовують безпосередньо в будинку для контролю доступу в певні приміщення або будинок у цілому.

Подібні запобіжні заходи необхідні в ряді випадків. Наприклад: зберігання чогось коштовного, дотримання певної конфіденційності, режимність об'єкта й таке інше.

Зовнішні системи контролю, як правило, розташовують на пропускних пунктах: паркувань, котеджних селищ, навчальних закладів.

До зовнішніх систем можна віднести: турнікети, шлагбауми в комбінації з апаратом зчитування карт або біометричних параметрів, КПП.

контроль доступу

Важливим параметром для зовнішньої системи контролю доступу є чутливість приладів або дальність дії. Це робиться в першу чергу для комфорту людини, щоб при в'їзді ви могли пройти ідентифікацію, не виходячи з машини.

Крім поділу по розташуванню, подібні системи можуть класифікуватися й за принципом роботи.

Автономні СКУД

Припускають розміщення на двері. Тобто, система являє собою замок із вбудованим «інтелектом». Для того щоб проникнути усередину, буде необхідна ключ-карта (з унікальним магнітним кодом) або відбиток пальця. Коди доступу встановлюються окремо під кожний комплект.

Система працює винятково на вхід, відповідно вийти можна вільно.

Відзначимо, що при замовленні подібного встаткування в нас, Ви одержите не тільки весь комплект для захисту приміщення, але також і послуги з установлення обладнання.

Мережеві СКУД

Подібні системи мають на увазі більш глибокий і ретельний контроль. Це дуже зручно, якщо вам необхідно контролювати цілий будинок. Дані з датчиків будуть виводитися на пульт охорони, що забезпечить своєчасне реагування. З нею, Ви відразу будете знати в якій саме точці відбулася спроба несанкціонованого проникнення.

У плюс до всього, у таких глобальних системах є можливість повноцінного контролю, який забезпечується шляхом інтеграції всіх систем охорони, що перебувають у будинку.

Передача даних на пульт відбувається за допомогою декількох каналів зв'язку. Саме це забезпечує постійну, якісну роботу системи. Важливо знати, що мережні СКУД дозволяють відображати всі дані на монітор, у реальному режимі часу, з можливістю точної ідентифікації об'єктів.

Крім зазначених вище, виділяють ще комбіновані СКУД – вони є самими універсальними, завдяки вигідній комбінації властивостей.

Для більш складного захисту необхідно використовувати систему на базі терміналів доступу. Подібне устаткування дозволяє зробити кодування багаторівневим. Крім магнітного ключа Вам необхідно буде ввести спеціальний код. При цьому, послідовність уведення даних може бути різною.

Також до подібних складних замків можна віднести устаткування на основі контролерів і зчитувачів. Такі системи в процесі роботи враховують велику кількість параметрів.

Установити надійну систему контролю доступу (СКУД) у відповідності з усіма стандартами Вам допоможе кваліфікована охоронна компанія «Сокіл». Завдяки наймогутнішій технічній базі, у нас є можливість надати найсучасніше технічне оснащення, програмне забезпечення. Ціна послуги буде розрахована залежно від комплекту послуг, який Ви для себе виберете.

Вартість послуг

Дзвоніть, замовляйте професійні послуги з установки систем безпеки!
Контактні телефони: 096 233-33-13 і 044 490-65-59.