Home banner

Охоронні послуги

Охоронні послуги компанія сокіл

Умовно всі види охоронних послуг можна розділити на три основні категорії:

 • фізична охорона,
 • охорона об'єктів,
 • охоронні системи.

У свою чергу, кожна з них включає розділи, що мають більш вузьку спеціалізацію. Дана стаття допоможе розібратися в тому, які бувають види послуг бувають, і який рівень безпеки вам забезпечить той або інший вид охорони.

1. Фізична охорона.

Під цим поняттям ми маємо на увазі розв'язок проблемних ситуацій в області безпеки за допомогою людських ресурсів. У спектр подібних послуг може входити наступне: охорона периметра (дуже рідко зустрічається на даний момент, частіше використовуються технічні засоби), особиста охорона, супровід вантажів, охорона різного виду майна.

Крім усього перерахованого вище, до цієї категорії можна також віднести юридичні послуги. Дані послуги надаються не тільки для приватних осіб, але й у рамках сприяння ведення бізнесу як невеликим приватним підприємствам, так і великим компаніям.

Юридична підтримка дозволяє розв'язати безліч питань приватного характеру (цивільні і юридичні), а також допомогти в правильній, законній організації бізнесу (документообіг, складання договорів і супровід різного роду угод, оформлення всіх видів підприємств, а також доручень), і це далеко не повний перелік існуючих можливостей.

Більш детальну інформацію з послуг, їх вартість із задоволенням Вам нададуть наші менеджери. Також у вас є можливість переглянути відповідний розділ на нашому сайті.

2. Охорона об'єктів

Охорона об'єктів

Для забезпечення даного виду охорони можуть залучатися як людські, так і технічні ресурси. Такі особливості дозволяють досягти максимальної безпеки, і відповідати вашим очікуванням, виправдовуючи найвищі надії.

Під охороною можуть перебувати наступні об'єкти: квартира, будинок, будь-які як державні, так і комерційні організації. Наприклад: котеджі, приватні селища, бази відпочинку і таке інше.

Даний вид охорони надає вам наступні можливості:

 • контроль доступу у ваші володіння;
 • збереження майна;
 • виклик відповідних служб і, як наслідок, якнайшвидше знешкодження зловмисника або руйнуючих факторів таких як вогонь, вода, вибухове обладнання;
 • облік витрат на підприємстві, а також повний контроль підлеглих, їх робочого графіка;
 • допомога в складанні різного роду звітності й безліч інших варіантів.

Високий рівень безпеки досягається завдяки професійному складанню пакетів послуг для кожного клієнта. Перед тим як пропонувати який-небудь варіант, охоронна фірма Сокіл ретельно досліджує кожний об'єкт, який охороняє.

3. Охоронні системи

Охоронні системи

У наш час застосовуються досить широко. Дозволяють мінімізувати агресивний вплив ззовні на підконтрольний об'єкт, захистити все рухоме й нерухоме майно. Надають суттєве сприяння при необхідності охорони фізичних осіб.

Цей розділ поєднує в собі наступні види охоронних систем:

 • охоронна сигналізація;
 • відеоспостереження;
 • GPS-моніторинг;
 • пожежна сигналізація;
 • системи контролю доступу.

Кожний з них, як у комплексі, так і окремо дозволяє повністю контролювати все, що відбувається на об'єкті і, як наслідок, забезпечити найвищий рівень безпеки.

Відзначимо, незалежно від того, який варіант охорони ви для себе виберете, ми надаємо постійну підтримку. Вона може містити в собі різні види сервісного обслуговування, налаштування чутливості обладнання, доповнення й складання нових проектів, консультації з самих різних питань.

Усі види охоронних послуг здійснюються відповідно до найвищих стандартів професії та чинному законодавству. Кожна наша дія підкріплена відповідним договором, завдяки чому ви самі можете контролювати повноту і якість виконання надаваних послуг.

Саме така, довірча побудова бізнесу дозволила охоронній компанії Сокіл зайняти й утримувати перші позиції в рейтингу охоронних служб, а також заслужити бездоганну репутацію серед клієнтів і колег.

Вартість послуг

Замовити охоронні послуги в компанії Сокіл (Київ, Україна) Ви можете по телефонах: 096 233-33-13 і 044 490-65-59.