Home banner

Охорона майна

Охорона майна є одним з найпоширеніших видів охоронних послуг. Найчастіше, вона використовується як додатковий метод у поєднанні з різними технічними охоронними системами.

Що ми вкладаємо в поняття охорона майна? Це цілий комплекс заходів, які проводить служба безпеки для забезпечення повного контролю над об'єктом. Здійснюватися він може як у стаціонарному, так і мобільному режимі (у випадку фізичної охорони під час перевезення вантажу).

Охорона майна здійснюється за допомогою людських ресурсів. Спеціально навчений персонал розташовується в межах довіреного йому об'єкта або ж у безпосередній близькості до нього.

Місцезнаходження кожного окремого охоронця залежить від проведених нами розрахунків (необхідна кількість людських ресурсів на певну площу). У кожного окремо взятого співробітника є своя територія відповідальності, щільність розташування працівників залежить від архітектурних особливостей об'єкта. Адже його охорона вимагає повноцінного огляду всіх ділянок.

Існує кілька способів організації подібного виду охорони:

  • Незаконний. Мається на увазі наявність, так званого «даху». Досить ефективний спосіб, однак дії такої «охорони» часто приводять до небажаних наслідків і розглядів.
  • Державна охоронна служба. Але, на жаль, працівники таких підрозділів недостатньо мотивовані, отже якість надаваних послуг буде не стовідсотковою.
  • Організація охорони об'єкта силами приватної служби безпеки. Прийнявши таке рішення, ви можете повністю бути впевнені щодо схоронності свого майна.

Співробітники подібних фірм мають чіткий статут і виконують його згідно всіх необхідних стандартів. Кожний співробітник чітко знає своє завдання і, що найважливіше, беззаперечно підпорядковується своєму начальнику охорони. Відповідно, виконання всіх дій відбувається максимально узгоджено й кваліфіковано. Величезну роль відіграє також висока мотивація з боку керівників таких служб.

Перед тем як приступити до виконання своїх прямих обов'язків фірма робить ретельне дослідження об'єкта на предмет виявлення критичних точок і слабких місць. Саме ці ділянки, у першу чергу, вимагають найвищого рівня захисту.

Охоронна компанія Сокіл надасть вам детальний звіт про наявність погроз для охоронюваного об'єкта, надасть варіанти вирішення потенційних проблем.

Фізична охорона майна дозволяє вирішувати наступні завдання:

  • забезпечення контрольованого доступу людей у приміщення;
  • забезпечення безпеки охоронюваних, закритих місць;
  • моніторинг і запобігання надзвичайних подій, крадіжок і інших подій, що виводять робочий процес із ладу;
  • безпека переміщуваного майна.

Фізична охорона майна

Для того щоб ваше підприємство відповідало єдиному стилю, ви можете вибирати форму одягу для охоронної служби. Якщо об'єкт режимний – варто звернути увагу на спеціальну форму різної комплектації.

У випадку, якщо вам потрібно, щоб охорона не залучала до себе зайву увагу, або мала, наприклад, привабливий зовнішній вигляд – варто подумати про цивільний варіант форми. Як правило, використовують костюми темних кольорів. Це, у першу чергу, респектабельно, а в другу – дозволяє дезорієнтувати порушника.

Незалежно від вибору форми одягу, кожний охоронець буде оснащений засобами зв'язку й захисту, щоб у випадку погрози кинути всі сили й засобу на її ліквідацію.

Усі співробітники нашої організації проходять спеціальну підготовку й регулярно підвищують свою кваліфікацію. Ми проводимо планові заняття по фізичній і психологічній підготовці персоналу, щоб вони могли сприяти у випадку непередбаченої ситуації. Також хотілося б відзначити, наші співробітники після відвідування курсів підвищення кваліфікації здають атестацію. І тільки у випадку успішної здачі останньої допускаються до роботи.

Кожний працівник має посвідчення, яке дозволяє їм працювати в службі охорони, а наша фірма – відповідну ліцензію на надання подібних послуг.

Вартість послуг

Вибираючи фірму Сокіл, ви отримуєте повний контроль над своїм майном.
Замовити наші послуги ви зможете за тел: 096 233-33-13 і 044 490-65-59.