Home banner

Пожежна сигналізація

Збільшення достатку дозволяє здобувати усе більше матеріальних благ. У такому випадку, важливо подумати про те, щоб не тільки збільшувати кількість, але й максимально убезпечити своє майно.

Пожежа – досить часте явище й, саме цікаве, що причиною загоряння, як правило, є невелика іскра. Її досить для того, щоб згодом знищити величезну територію й велика кількість матеріальних цінностей, а іноді й людських життів, адже дана стихія найчастіше має величезну силою й швидкістю поширення.

Щоб попередити загоряння необхідно проводити своєчасний професійний моніторинг технічної протипожежної автоматики. Служба безпеки «Сокіл» подбає про справність протипожежної системи. Ми проконтролюємо якість роботи системи оповіщення, щоб ви були впевнені в тому, що у випадку загоряння всі необхідні служби будуть сповіщені.

Для того щоб ви могли вибрати для себе необхідне устаткування для забезпечення протипожежної безпеки, ми пропонуємо вашій увазі оглядову статтю.

Пожежна сигналізація

Датчики

Основним елементом будь-якої пожежної сигналізації є датчик. Їх різновид залежить від причин загоряння. У першу чергу – це дим. Як кажуть: «Немає диму без вогню». Датчик спрацьовує при найменшій його появі, що дозволяє моментально відреагувати й усунути погрозу. У випадку якщо в приміщенні не встановлена система пожежогасіння – ви, у кожному разі, будете сповіщені про те що відбулося.

Також існують датчики, які спрацьовують при наявності змін температури навколишнього середовища, наявності вогню, світлових змін. Тобто, мають специфічну чутливість. Настроюється вони для кожного приміщення окремо, враховуючи його найменші особливості. Це дозволяє зробити реакцію датчиків більш достовірною.

По типу дії їх можна розділити на автоматичні й ручні.

Автоматичні відразу запускають процес гасіння пожежі, а ручні – необхідно активувати. Окремо необхідно також виділити комбіновані механізми.

Адресні датчики є наступним поколінням. Кожний з них має свої координати (адреса) у мережі, розташованої в тому або іншому будинку. Тому, завдяки подібній системи, ви з точністю можете визначити місце загоряння, що суттєво полегшить завдання боротьби із проблемою.

Більш універсальними можна вважати третій тип датчиків – адресно-аналоговий. Завдяки комбінації двох систем, він є більш чутливим і тому забезпечує максимальний рівень захисту.

Комбіновані системи пожежогасіння

Мають вбудований «інтелект», що дозволяє розпізнати погрозу й застосувати необхідні заходи. А саме – гасити місце загоряння за допомогою води, а також включити тривожну сирену. Це дуже зручно, адже, у такому випадку, ви припиняєте проблему у початковій фазі, запобігаєте будь-якій можливості нанесення шкоди для людей і вашого майна. Навіть якщо подібні дії не згасять загоряння повністю, те, як мінімум, приглушать вогонь та мінімізують збиток.

Крім води, існують інші засоби для боротьби з пожежею: піна, порошок, газ і аерозоль. Більшою мірою, вони застосовуються самими пожежними, а от системи пожежогасіння, у більшості випадків, гасять вогнища загоряння водою.

Втім, який би високотехнологічної не була система пожежогасіння, компетентні служби повинні перевіряти справність її роботи. У цьому, ми із задоволенням вам допоможемо!

Вартість послуг

За детальною інформацією з питань пожежної безпеки звертайтеся в охоронне агентство Сокіл
по телефонах: 096 233-33-13 і 044 490-65-59.