Home banner

Охорона периметра

Багато століть тому для того щоб убезпечити будинки й території використовували рови. Вони могли бути просто глибокими й/або широкими, іноді їх заповнювали водою, колами, але зміст був один – не дати супротивникові проникнути на територію.

У сучасному світі можна обійтися без подібних споруджень, тому що існують спеціальні системи для охорони периметра. Із усіх охоронних систем, які тільки можливо встановити, дана буде, мабуть, найважливішою. Адже якщо в зловмисника не буде можливості проникнути на територію, він не зможе завдати шкоди майну, що перебуває на ній.

Охоронна компанія «Сокіл» пропонує різні види систем по охороні периметра

Залежно від важливості об'єкта, виду огородження, у нас ви можете вибрати найбільш підходящий варіант.

охорона периметра

Наприклад, ємнісна охорона периметра (система). Установлюється, як правило, на режимних об'єктах, що займають велику територію. Складається з декількох електродів, які за допомогою спеціальних кріплень фіксуються по периметру огородження. Важливо пам'ятати, що таку систему найкраще встановлювати на досить масивні огородження, виконаних з бетону або цегли.

За принципом роботи ємнісна система нагадує антену. При наявності погрози (дотик, несанкціоноване проникнення й т.п.) сигнал від електродів надходить на спеціальний електронний блок, після чого спрацьовує сигнал тривоги.

Якщо у вас по периметру об'єкта перебуває сітчастий паркан, найкращим варіантом захисту буде вібраційна система. Однак, необхідно відзначити, що встановлювати її можливо й на інших видах огороджень. Основу вібраційної системи становить спеціальний кабель, який реагує на будь-який механічний вплив. Більше того, такий кабель може розпізнавати типи впливу й залежно від їхніх характеристик передавати різні типи сигналів.

Ця охоронна система досить чутлива й має високий рівень захисту. Однак при її установці необхідно пам'ятати про деяких важливих умовах її коректної роботи. У першу чергу – це висота огородження. Для того щоб вібраційна система була ефективної, конструкція повинна бути набагато вище людського росту, щоб уникнути того, що огородження просте переступлять, минувши систему захисту.

Необхідно також пам'ятати про те, що по периметру не повинне бути ніяких факторів, які могли б створювати додаткові вібрації: кущі, гілки дерев, автомобілі. Усе це буде провокувати спрацьовування сигналу тривоги.

Ще одним сучасним видом захисту є інфрачервона система охорони периметра. Яка, у свою чергу, ділиться на два різновиди: активний і пасивний захист.

Залежно від того яку форму має охоронювана територія необхідно вибирати ту або іншу систему.

У чому ж різниця між цими системами? Активні складаються з передавача й приймача інфрачервоних променів. Територія може бути величезною, можливості такого обладнання розраховані на площу від декількох десятків до сотень метрів. Така сигналізація спрацьовує при зникненні навіть одного променя.

Принцип роботи пасивних систем суттєво відрізняється. Вони налаштовані на те, щоб уловлювати теплове випромінювання від об'єкта, який проникнув на територію.

Найважливішим недоліком обох систем – залежність від погодних умов. Тому інфрачервону систему дуже часто встановлюють у комплексі з якою-небудь ще.

Буває так, що на певній території немає можливості встановити досить міцне огородження. У цьому випадку ви зможете використовувати радіохвильовий захист периметра. Вона будується в такий спосіб: два кабелі, які йдуть паралельно, спеціальний генератор і приймач. Проведення розташовуються на певній відстані одна від одної. Така конструкція створює невидиме об'ємне радіохвильове поле, при вторгненні в яке спрацьовує сигнал.

Плюсом цієї системи є те, що вона може працювати як на поверхні землі, так і фіксуватися на стінах або поверхні огородження.

Провідні системи зарекомендували себе досить добре й тому служать своїм власникам протягом багатьох років. Але зараз існують і більш сучасні системи охорони периметра.

Наприклад, бездротові датчики. Їхнє застосування суттєво полегшує завдання монтажу, тим більше що не завжди є можливість прокласти кабелі.

Для забезпечення безпеки окремих точок периметра можна використовувати однопозиційні датчики, які будуть контролювати необхідний шматочок території.

Охорона периметра - Охоронна фірма Сокіл

Для того щоб ваша безпека була максимально високою, ми рекомендуємо поєднувати кілька різних систем. В додаток до всього, на самих віддалених ділянках варто встановити відеоспостереження, що суттєво полегшить визначення факту і координат несанкціонованого проникнення на територію.

Вартість послуг

Охоронна фірма Сокіл швидко і якісно виконає роботи з установлення, налагодження і технічній підтримці систем з охорони периметрів.
Замовити наші послуги або отримати професійну консультацію ви можете за тел. 096 233-33-13 та 044 490-65-59.