Home banner

Охорона офісів

На сьогоднішній день Охоронна компанія Сокіл займає лідируючі позиції на ринку охоронних послуг по всій території країни. Ми пропонуємо своїм клієнтам один з варіантів охоронної діяльності – охорону офісних приміщень.

Охорона офісів у Києві та Україні необхідна для безпеки співробітників і майна

Варіанти охоронних систем для захисту й безпеки:

  • Встановлення магнітних замків;
  • Встановлення системи відеоспостереження;
  • Підключення до пульта охорони;
  • Встановлення охоронної сигналізації;
  • Організація фізичної охорони об'єкта;
  • Пожежна сигналізація.

Дані види охоронних систем інтегровані в загальну схему та синхронізовані між собою, тому Ваше майно в екстреній ситуації залишиться в безпеці.

Охорона офісів в Києві

Один з варіантів охоронних систем – це магнітні замки. Це обладнання дозволяє відслідковувати переміщення співробітників (прибуття на роботу, вихід із приміщення в робочий час, відхід з офісу). Усю зібрану інформацію можна отримати на пульті охорони. Також установлюються датчики руху – при несанкціонованому відкритті вікна або дверей, сигнал автоматично сповістить власника або охорону. Група швидкого реагування, співробітників нашого охоронного агентства, прибуває на об'єкт в інтервалі від 2-х до 4-х хвилин.

Сучасна система відеоспостереження забезпечує відеозапис і онлайн трансляцію стану як усередині, так і зовні приміщення на пульт, а також на сервер, для збереження. На сьогоднішній день – це один з найбільш ефективних методів, тому що відеофіксація є дуже важливим каналом одержання інформації про злочин. З її допомогою, Ви зможете швидко зреагувати й, тим самим, запобігти факту проникнення в офіс зловмисників. Отримати можливість контролювати підлеглих, клієнтів, відстеживши їх дії за допомогою відеозапису, відновити будь-яку подію протягом кожного дня.

Охоронна сигналізація дає можливість групі швидкого реагування прибути на місце в найкоротші терміни

І, відповідно, швидше унебезпечити Ваш офіс. Сирена, під час несанкціонованого проникнення на об'єкт, який охороняється, (як усередину приміщення, так і на територію об’єкта), забезпечить високий рівень безпеки. Вона звучить дуже голосно, чим змушує зловмисників відступити. Подібні системи рекомендовано додатково підключати на центральний пульт охорони, їх ефективність, у такому випадку, буде вдвічі вищою. Підключення систем безпеки в комплексі дасть Вам унікальну можливість бути впевненим у цілості й безпеці офісу, тому що він буде перебувати під надійною охороною, незалежно від пори року й доби.

У наших технічних засобах реалізована функція відправлення SMS-повідомлень, відключення електроживлення й газопостачання з метою безпеки (запобігання пожежі на об'єкті).

Охорона підприємств, офісів, інших приміщень вимагає особливої уваги

Охорона підприємств, офісів

Додатково Вам пропонується встановити фізичний пост охорони в підконтрольному приміщенні для більш ефективного надання послуг безпеки, щоб здійснювати пропускний режим співробітників і клієнтів. Відвідувачам офісного будинку в процесі будуть додатково видаватися тимчасові пропускні документи, які необхідно буде здавати при виході. Уся інформація про ці людей буде фіксуватися в журналі (записується від руки) або в електронному форматі (зберігається на зовнішньому USB-носії, флешці).

При установці наших охоронних систем, Ви отримуєте гарантію повного контролю виконання охороною діяльності всіма нашими співробітниками, які були спеціально відібрані й навчені, згідно протоколів безпеки. Перед монтажем, усе встаткування (відеокамери, магнітні замки, клаксони для установки сирен) проходить багаторазове тестування для забезпечення високого рівня безпеки.

Вибираючи нас, Ви вибираєте повну безпеку!

Вартість услуг

Замовити ефективну охорону організації Ви можете за тел. 096 233-33-13 і 044 490-65-59.