Home banner

Історія діяльності

Охоронна компанія «Сокіл» є першопрохідцем на ринку надання охоронних послуг приватним особам. Багаторічна історія діяльності нашої організації доводить, що бути успішними можливо в будь-якій ситуації, незалежно від часу в якому ми живемо.

Засновником служби безпеки «Сокіл» є Мохов Володимир Іванович. Завдяки його багатому військовому і життєвому досвіду з'явилася можливість створити по-справжньому потужну організацію, що дозволяє професійно вирішити найскладніші завдання.

Гнучкість розуму цієї людини і знання тонкощів військової стратегії дозволили розробити і успішно впровадити найрізноманітніші методики захисту громадян, їх майна.

З дня свого заснування 7 липня 1994 року охоронна фірма Сокіл неодноразово доводила перевагу й ефективність в організації охорони всіляких об'єктів. Понад двадцять років, ми не сходимо з наміченої дистанції, нарощуємо обороти і підтримуємо репутацію досвідченого, надійного виконавця і партнера в справі забезпечення Вашої безпеки.

Настільки високий рівень був досягнутий шляхом постійного пошуку і вдосконалення використовуваних нами технологій, а також систематичного навчання наших співробітників. Компанія Сокіл не використовує у своїй діяльності стандартні шаблони - ми розробляємо індивідуальний проект для кожного нового клієнта. Це дозволяє зробити систему охорони максимально гнучкою, універсальною.

Під пильним поглядом «Сокола» знаходиться велика кількість різного роду підприємств і фізичних осіб. Високий рівень професіоналізму і якості надаваних послуг підтверджується постійним збільшенням кількості клієнтів, а також виключно позитивними відгуками про нашу діяльність.

Вартість послуг

Замовити охоронні послуги в компанії «Сокіл» Ви можете за тел. 096 233-33-13 і 044 490-65-59.