Home banner

Охоронні системи

Нові технічні охоронні системи безпеки в Україні впроваджуються повсюдно, особливо в Києві.

Компанія «Сокіл» здійснює діяльність з монтажу та проектуванню різного типу охоронних систем, приватного відеоспостереження, систем контролю доступу. Також, ми проводимо професійний моніторинг систем протипожежної безпеки.

Висококваліфіковані фахівці-інженери проведуть професійне дослідження об'єкта на предмет його технічної захищеності, підготують прагматичні пропозиції, без надлишкового матеріального навантаження, і нададуть перевірені функціональні розв'язки з максимальним показником ефективності.

Ми забезпечуємо не тільки безпрецедентно високий рівень якості для послуг, які вже виявляються, але й завжди знаходимо найкращий, оптимальний розв'язок наявних у замовника завдань. Фахівці нашої компанії використовують у своїй роботі винятково якісне, сертифіковане устаткування всесвітньо відомих виробників охоронних систем.

До того ж, з метою забезпечення надійного й безперебійного функціонування технічних засобів, співробітниками охоронної фірми «Сокіл» надаються послуги з розв'язання всіляких питань, пов'язаних з обслуговуванням елементів охоронно-пожежного комплексу. На встановлене устаткування нами надається 12-ти місячна гарантія.

«Сокіл» з максимальною увагою ставиться до добору, навчання й контролю над персоналом, що дозволяє нам уже більш 20 років не тільки з абсолютною впевненістю дивитися в майбутнє, але й забезпечувати своїм клієнтам повну недоторканність їх особистості та майна.

Вартість послуг

Із задоволенням допоможемо у вирішенні Вашої ситуації – звертайтеся за тел. 096 233-33-13 і 044 490-65-59.