Home banner

Охоронна сигналізація

Системи охорони в цей час відіграють дуже важливе значення для якості життя громадян. Будь-яке майно, яке ми здобуваємо, потребує належного рівня захисту. До подібних об'єктів можна віднести: квартири, будинки, матеріальне майно підприємств, а також саму людину.

Однією з найбільш кваліфікованих і багатопрофільних компаній у цій сфері можна назвати службу безпеки «Сокіл», яка протягом багатьох років підтверджує звання лідера на ринку охоронних послуг.

Найпоширенішим варіантом захисту є охоронна сигналізація. Під цим терміном ми маємо на увазі проведення певних заходів і встановлення відповідного устаткування у квартиру, будинок, офіс, інші приміщення, які згодом забезпечать надійний, довгостроковий захист будь-якого майна.

Для того щоб правильно підібрати той або інший вид охоронної сигналізації пропонуємо вам оглядовий матеріал по даному питанню. Ця інформація проллє трохи світла на дане питання і значно спростить вибір необхідної системи сигналізації.

Усі типи охоронних систем можна поділити на дві великі категорії: автономні і пультові. Тепер розглянемо більш докладно кожен з видів.

Автономна сигналізація

Являє собою охоронну систему, до складу якої входить: централь (спеціальний прилад для постановки й зняття із сигналізації), певна кількість датчиків, що спеціалізуються на тому або іншому виді погроз, а також система оповіщення. Вона, у свою чергу, містить у собі: звукове оповіщення, а також інформування власника за допомогою мобільного зв'язку (найчастіше, це SMS-повідомлення).

Виходячи з визначення автономної охоронної системи, ми відразу можемо виділити ряд плюсів і мінусів.

Плюси:

  • негайне реагування на проникнення зловмисників і відлякування їх від об'єкта;
  • залучення уваги ззовні за допомогою голосної сирени й світлових ефектів;
  • інформування власника.

І відповідно — мінуси:

  • не має передачі даних на центральний пульт охорони, отже, не здійснюється оповіщення правоохоронних органів і загонів швидкого реагування;
  • відсутність можливості сповістити власника (перебої в роботі оператора мобільному зв'язку, відсутність доступу до телефону абонента, неможливість власника вчасно відреагувати на дзвінок і виїхати на подію).

Пультова охоронна система

Пультова охоронна система

Цей вид є більш сучасним, а також більш функціональним на відміну від першого. Тут уже є присутнім зв'язок із центральним пунктом охорони. Такий зв'язок дозволяє негайно відреагувати на подію незалежно від того, де ви перебуваєте на той момент. Цілодобовий моніторинг датчиків забезпечує своєчасний виїзд спецпідрозділів для надання допомоги.

Крім вищевказаної класифікації, охоронні системи можуть підрозділятися по типу взаємодії з загрозою: активні й пасивні.

Пасивні виявляють тільки попереджуючу дію (звукове оповіщення, світлові сигнали), а от активні запобігають подальшим діям зловмисника. Вони можуть блокувати замки, розпорошувати сльозогінний газ і таке інше. Хотілося б відзначити, що з такими системами варто бути обережними, вони можуть завдати істотної шкоди здоров'ю.

Комплектуючі систем охорони

Датчики відрізняються за принципом роботи і по типу погрози, на яку вони реагують, а також відстанню, яка охоплює чутливість того або іншого приладу.

Наприклад, інфрачервоні й радіохвильові датчики реагують на рух, акустичні — на шуми, магнітні — на відкривання вікон і дверей, також є спеціальні обладнання для розпізнавання ударів різної сили та реєстратори витоку газу й затоплення.

Комплектація охоронної сигналізації підбирається індивідуально, залежно від завдань, які необхідно розв'язати замовникові.

Варто згадати про те, що важливу роль відіграє конструкція й дизайн самого будинку, крім цього кількість будівель на охоронюваній території.

Вибираючи охоронну систему, варто подумати про такого значимого фактора – місці розташування датчиків. Адже в цілості бідує не тільки приміщення, але й навколишня територія.

Ми нерідко залишаємо автомобілі біля будинку, багато з людей установлюють додаткові будівлі й різні декоративні структури, які також вимагають захисту від правопорушників і вандалізму.

Додаткове устаткування

Для того щоб одержати максимальний рівень захисту варто задуматися про установку системи сигналізації, що складається із декількох комплектуючих.

Удосконалити будь-яку сигналізацію ви можете за допомогою відеоспостереження, GPS-моніторингу, протипожежної системи, а також усіляких систем контролю доступу. Подібні комплекси в максимальному обсязі вирішують поставлені завдання. Відзначимо, що кожна з вищевказаних систем, окремо, працює досить ефективно, за умови їх підключення до центрального пульта охорони.

GPS-моніторинг

Хотілося б виділити дану охоронну систему. Саме вона є найбільш сучасною та універсальною. GPS-моніторинг один з небагатьох дозволяє охопити найбільшу кількість наявних об'єктів, а також має найкращу специфікацію й варіативність. Дозволяє стежити за об'єктами під час руху.

Налаштування та встановлення

Щоб грамотно скомбінувати всі вищевказані охоронні системи вам досить звернутися в службу безпеки «Сокіл». Наш персонал допоможе вам не тільки підібрати необхідне устаткування, але й зробити його установку.

Ця частина є однією з найбільш значимих для визначення якості подібного сервісу.

У кожної охоронної системи існує певний рівень чутливості, який налаштовують і тестують індивідуально для кожного клієнта. Якщо не здійснити коректне налаштування устаткування, сигналізація може спрацьовувати і без потреби.

Настроювання чутливості вимагає збору певної інформації. Це може бути наявність домашньої тварини, маленьких дітей, специфічної або надпотужної техніки, великого автомобіля і так далі. Тільки після урахування усіх можливих подразників, побічних шумів, усіляких глушителів, а також відповідного налагодження системи, вона буде реагувати на справжні погрози.

Встановлення системи сигналізації відбувається досить швидко, наносячи мінімальну кількість дискомфорту мешканцям. Тривалість даного процесу залежить від того, на якому етапі будівництва перебуває ваш будинок або квартира. Також важливим фактором є вид установлюваної системи і її комплектація.

Існують надійні бездротові пристрої – їх установлюють тоді, коли ви вже завершили опоряджувальні роботи й не прагнете псувати роботу дизайнера. Якщо є можливість установити систему сигналізації до завершення ремонту, то вам буде також запропонована так звана стаціонарна система, що вимагає проведення кабелів.

Захист системи

Будь-який варіант, обраної вами, охоронної системи буде працювати справно. Для їхньої безперебійної роботи завжди встановлюються невеликі трансформатори (блокатори перепадів напруги). Завдяки ним, при перепадах напруги, автоматично вмикається безпечний режим роботи.

У плюс до всього, для всіх видів сигналізації передбачена наявність акумуляторних батарей, які можуть працювати без живлення до 15 годин. Навіть якщо відключення електроенергії відбулося в нічний час доби або під час вашої відсутності, сигналізація не припинить свою роботу.

Розташування, контакти

Для вашої зручності, охоронна компанія Сокіл працює в Києві та по всій Україні. Незалежно від далекості, ми надаємо повний спектр послуг, а також надаємо підтримку із задоволенням і повною мірою.

Монтування системи буде зроблено в найкоротший термін і в найбільш зручний для вас час. Після встановлення, систему тестують. І тільки після остаточного налаштування ви здійснюєте повну оплату. Наша ціна на послуги Вас приємно здивує.

У нас існує сервісне й гарантійне обслуговування продукту для забезпечення максимальної його ефективності.

Вартість послуг

Обговорити усі деталі ви зможете з нашими менеджерами - залиште заявку на сайті або просто подзвоніть
по телефонах: 096 233-33-13 і 044 490-65-59.