Охоронна компанія "Сокіл" – надійна охорона для Вас

Організація ефективної охорони громадян, власності, території, майна – першочергове завдання для власників підприємств, приміщень офісів та інших об'єктів. Гарантувати безпеку в подібних випадках можуть лише фахівці найвищого рівня.

Фірма «Сокіл» успішно діє вже більше 22 років на ринку України охоронних послуг, забезпечуючи для своїх клієнтів постійно високий рівень безпеки.

Охоронна компанія постійно накопичує і використовує увесь доступний практичний досвід, щоб не втратити своїх позицій лідера галузі. У результаті, компанія «Сокіл» має можливість якісно усунути практично будь-яку Вашу проблему у сфері безпеки.


Чому обирають нас?

Охоронна фірма «Сокіл» пропонує:

 • послуги з охорони особистості, майна, території з різною площею та рельєфом, надійний і гарантований супровід вантажів;
 • забезпечення безпеки об'єктів: приватних квартир, будинків і заміських котеджів, офісних приміщень, заводів і підприємств будь-яких розмірів, форм власності;
 • супровід та встановлення обладнання технічного контролю: охоронної та пожежної сигналізації, інноваційних систем відеоспостереження, механізмів контролю доступу і якісного GPS-моніторингу;
 • кваліфіковану юридичну підтримку, що дозволяє вирішувати найскладніші ситуації в сфері безпеки винятково в правовому полі

Експерти в області безпеки

Кваліфіковані кадри – головна цінність, яку наша охоронна компанія в Києві та по всій території України ретельно оберігає і прагне зберегти.

Охоронці компанії «Сокіл» здатні діяти та приймати в складних нестандартних ситуаціях вірні рішення, а також забезпечувати їхнє своєчасне і миттєве виконання.

До своїх обов'язків наші співробітники підходять винятково професійно – якщо буде потреба, буде запропонований такий варіант вирішення проблеми, який повністю задовольнить усі Ваші потреби і при цьому буде знаходитися абсолютно в рамках Закону.

Усі охоронці компанії на 100% забезпечені найсучаснішими спеціальними засобами, формою і транспортом для повноцінного забезпечення поставленої Вами задачі.

Окрема увага при підборі й навчанні персоналу в нашій компанії приділяється психологічній підготовці. Це дозволяє створити єдиний, злагоджений і професійний колектив, який знає та попереджає розвиток усіх імовірних видів погроз.

Наші абсолютні переваги

У своїй діяльності фірма дотримується чіткого переліку принципів, оцінивши які, ми впевнені, Ви станете нашим постійним клієнтом і другом.

 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші співробітники детально вивчають ситуацію перш ніж пропонувати або впроваджувати які-небудь розв'язки. Ми прагнемо максимально задовольнити потреби кожного клієнта.
 • Стандартизація в діяльності і якості послуг, які надаються по всій території України, і які охоронна фірма в Києві гарантує за рахунок корпоративних стандартів застосування найсучасніших, перевірених технологій, а також професійних навичок своїх співробітників.
 • Більш ніж 22-річний досвід успішної роботи ТОВ «Сокіл» на ринку охоронних послуг України. Отримані профільні навички є безцінними, успішно інтегровані й реалізуються в нашій повсякденній діяльності.
 • Політика цін у нашій компанії є дуже гнучкою й залежить винятково від складності поставленого перед нами завдання. Тут Ви ніколи не будете платити за те, що для Вас не є актуальним.
 • Багато охоронних компаній Києва заявляють про налагоджену взаємодію із правоохоронними органами України. І тільки з нами, завдяки історії нашої діяльності, Ви можете бути в цьому абсолютно впевнені.
 • Охоронна фірма «Сокіл» має всі необхідні дозвільні документи та ліцензії в сукупності із професійною юридичною службою. Це означає, що в нас Ви зможете отримати максимум з того, що існує на ринку.
 • Ми гарантуємо абсолютну конфіденційність і захист особистої інформації наших клієнтів. Багаторічний досвід і найсучасніші технології зроблять нашу з Вами взаємодію приємною й взаємовигідною.

Вартість послуг

Замовте професійну охорону, зателефонувавши по будь-якому з дійсних для Києва й України телефонів: (096) 233-33-13, (044) 490-65-59.