Home banner

Системи відеоспостереження

Відеоспостереження (онлайн-системи) – «Sokolsecurity Київ, Україна»

Найбільш популярним і найбільш практичним засобом охорони в цей час є відеоспостереження. Цей вид охоронної системи за останні кілька років перетерпів найбільші зміни, але в той же час досягнув найвищої якості. Адже процес удосконалювання технічних благ безперервний і нескінченний.

Залежно від багатьох факторів люди встановлюють ту або іншу систему відеоспостереження. Впливати на вибір може наступне: площа території або приміщення, значимість об'єкта, необхідність у зовнішньому або внутрішньому контролі, а також фінансова сторона питання.

Склад охоронної системи відеоспостереження досить простий. У першу чергу – це відеокамера. Далі – засіб фіксації й приймання сигналу – відеореєстратор, монітор для відтворення зображення й, природно, обладнання для зберігання інформації (жорсткий диск). Раніше, у випадку CCTV-систем, обладнанням для фіксації виступав відеомагнітофон.

Типи систем відеоспостереження

Залежно від складових системи відеоспостереження можуть поділятися на наступні категорії: аналогові й комбіновані. Тепер розглянемо кожний вид окремо.

Аналогові системи

Ця група є першоджерелом і основоположником подібних охоронних систем. Незважаючи на те що цей варіант досить застарів, її використовують для охорони невеликих об'єктів або ділянок, де більшою мірою необхідно створити видимість наявності камер спостереження.

Структура даного виду охорони доволі проста: відеокамера, відеомагнітофон і монітор, які, у свою чергу, з'єднуються за допомогою цілої мережі кабелів.

Здавалося б, усі необхідні функції система виконує: реєстрація й запис порушень, але є й ряд мінусів.

У першу чергу – відсутність можливості модифікувати дану систему (збільшити пам'ять), вільно додавати кількість камер (складність із прокладкою кабелю, а також недостатня кількість роз’ємів під додаткове устаткування). Друге – необхідність у видаткових матеріалах – (відеокасети, а також деталі для відеомагнітофонів).

Відзначимо, що аналогове встаткування в наші дні знайти досить важко, тому як уся інформація зараз представлена більшою мірою в цифровому форматі.

Крім цього, значні незручності приносить і зберігання записаної інформації – архіви з касетами займають величезну площу. І найбільший мінус – досить велике викривлення зображення й складність при необхідності роздруківки того або іншого фрагмента із запису.

Комбіновані й цифрові системи

Тому що прогрес неспинно летить уперед кроком розвитку стало створення комбінованого типу систем відеоспостереження.

Власне, камери залишилися, як і колись. Зміни перетерпіли обладнання, яке сприймає інформацію. Замість магнітофона стали встановлювати прилади для цифрового запису з можливістю переносу інформації на DVD, а також перспективою розширювати місце для зберігання файлів – тобто жорсткий диск. Після таких змін, стало набагато простіше шукати необхідний для друкування фрагмент, та і якість зображення стала краще. У плюс до всього, у нас більше немає необхідності зберігати архіви з касетами.

На досягнутому рівні прогресивний розвиток систем забезпечення безпеки не був зупинений. При використанні комбінованих систем був ще один істотний мінус. Для контролю над тим, що відбувається, потрібний був черговий працівник, який би повідомляв про порушення.

У цей час, ви можете переглядати відео в режимі онлайн за допомогою інтернету або локальних мереж. Таким чином, як співробітники, так і підконтрольний об'єкт будуть перебувати під постійним спостереженням.

Це дозволяють здійснити гібридні й IP-системи відеоспостереження. При цьому, з ними ви також можете вибрати різні варіанти комплектації. Наприклад, з відеореєстратором або без нього.

Камери відеоспостереження

Крім робочого процесу, подібні охоронні системи можна розділити по типу камер, які ви будете встановлювати.

Це можуть бути найпростіші камери з аналоговим принципом роботи. Вони недорогі за ціною, однак зображення буде не дуже якісним, більш того – чорно-біле. Також у такого встаткування немає можливості фіксувати аудіосигнал.

Більш сучасні, цифрові відеокамери коштують на порядок вище, однак забезпечують більш якісну передачу зображення. Цей факт дуже важливий, тому як у випадку проникнення зловмисників, вам буде важлива якість зйомки.

Камери для мережевого варіанта охоронної системи суттєво перевершують своїх попередників, що не може не радувати. Вони дозволяють робити не тільки якісний запис зображення, але й передавати звук. Крім цього, варто згадати, що більш сучасні системи, як правило, оснащені «інтелектом», що суттєво полегшує завдання.

Кілька слів про те, що означає «інтелект» у камери. Це можливість записувати відео тільки тоді, коли відбувається яка-небудь активність. Такий режим роботи дозволяє заощаджувати час на пошук необхідних фрагментів для друкування. Крім цього, суттєво знижує витрати на електропостачання даних приладів.

Наступним видом відеокамер є бездротова Wi-Fi система. Вона дуже зручна у випадку складної архітектури будинку, де немає можливості прокласти необхідні кабелі або там, де їх знадобиться занадто багато для достатнього ефекту.

І останнє досягнення – це мініатюрні так звані – сховані камери. Вони дозволяють зробити спостереження максимальне ефективним. Обладнання настільки малі, що їх можна виконати у вигляді пожежних датчиків. На такі камери ніхто не зверне уваги, а ви і ваше майно будуть у безпеці.

Встановити охоронне відеоспостереження можливе не тільки в приміщенні. Огляду також доступний і периметр будинку. Камери, які встановлюють на вулиці, мають істотні відмінності. У першу чергу – це герметичність конструкції. Ця властивість особливо важлива, тому як зовні існує маса несприятливих факторів, які можуть порушити функціональні можливості приладу. Друга вагома відмінність – кожух, яким повинен бути покрите кожне обладнання. Саме він запобіжить потраплянню дощу, снігу, а також прямих сонячних променів. Існує також ще один важливий факт – це антивандальний захист.

Відзначимо, що запис на такі камери найчастіше ведеться в чорно-білому кольорі. Це дозволяє зробити максимально різким і контрастним зображення й, у такому випадку, роздільна здатність приладу буде набагато вище, через особливість умов зйомки.

Відеоспостереження Київ Україна компанія сокіл

Sokolsecurity – Відеоспостереження Київ, Україна

Тепер кілька слів про те, як правильно підібрати систему відеоспостереження. Процес установки камер досить трудомісткий. Він складається з кількох етапів.

Спочатку необхідно визначитися з обсягом приміщення і території, які захищаються. Для цього фахівцям фірми Сокіл необхідно приїхати до вас на об'єкт, для проведення вимірів. Тільки після цього буде складатися відповідний проект і кошторис під нього. Завдяки роботі професіоналів, виконання даного завдання займе буквально кілька днів.

Чому важливо скласти проект? Це необхідно для того щоб розрахувати необхідну кількість відеокамер і максимально правильно їх розташувати. У кожної з них буде свій радіус дії. Багато обладнань здатні захоплювати досить великий периметр, отже, вам може знадобитися монтаж усього декількох камер, а не десятків, як думають ті, хто вперше зіштовхнувся з цим питанням.

Після того як ви затвердите кошторис і проект – наші співробітники приступлять до монтажу системи й настроюванню спеціальних програм. Це дозволить усій системі безперебійно працювати й не доставляти вам ніяких проблем.

Надалі, ми надаємо клієнтам гарантійне й сервісне обслуговування нашої апаратури, її програмного забезпечення, що суттєво полегшує контроль над справністю устаткування.

Вартість послуг

Замовити послуги Охоронної компанії Сокіл Ви легко зможете по тел. 096 233-33-13 і 044 490-65-59.