Home banner

Охорона котеджів

У своєму будинку завжди хочеться почувати себе комфортно, не побоюючись за своє життя й схоронність майна. Саме тому варто задуматися про застосування тих або інших видів забезпечення безпеки.

Компанія Сокіл надає цілий ряд послуг з охорони котеджів і навіть цілих селищ. Якщо ваш будинок не входить до складу кооперативу або не є частиною селища – вам варто звернути увагу на охоронні системи, що реагують на різні види несприятливих впливів. Наша фірма пропонує встановити спеціальні датчики, які будуть реагувати на будь-яку підозрілу активність.

Охорона котеджів

Для кожного клієнта наші фахівці підбирають комплект необхідних датчиків суворо індивідуально. Такий підхід забезпечує максимальну ефективність – надійна охорона котеджів гарантована, незалежно від внутрішньої й зовнішньої архітектури, дизайну приміщень. Ви можете встановити: датчики руху, відкриття дверей, вікон, датчики затоплення й витоку газу, датчики розбиття скла.

Є кілька варіантів подібних систем:

  • Бездротові. Їхня установка дозволяє не порушувати цілісність дорогої обробки й зберегти первісний вид приміщення. Дуже зручні у випадку, коли ремонт уже закінчений (навіть в одній кімнаті) і тільки потім ви зважилися на установку охоронної сигналізації.
  • Провідні. Монтаж подібних систем відбувається в процесі обробки приміщення. У цих випадках, ніщо не заважає провести необхідні кабелі й установити систему охорони.

Тепер небагато про те, як працюють дані охоронні системи. При небажаній активності спрацьовують необхідні датчики, сигнал надходить на централізований пункт охорони. У результаті, у найкоротший термін до вашого будинку прибуває загін швидкого реагування, і усуває проблему. У подібних систем існує також другий варіант виклику чергового вбрання – за допомогою тривожної кнопки, яка завжди повинна бути в зоні досяжності кожного з жителів.

Дуже важливо відзначити, що повідомлення надходить по декільком каналам зв'язку: за допомогою телефону й з використанням радіочастотного передавача. Такий підхід гарантує надходження сигналу на пульт охорони, забезпечує своєчасність її реагування. Крім цього, системи мають досить потужні акумуляторні батареї – навіть у випадку перепаду напруги або відключення електрики, охорона котеджів буде працювати справно, протягом значного періоду часу.

Далі хотілося б розглянути варіант охорони котеджного селища. У подібних випадках, фірма надає не тільки індивідуальні комплекти охоронних систем, але й цілодобову охорону всієї території. Співробітники служби охорони спеціально навчені й екіпійовані. Більше того, для максимального контролю й захисту, у зоні селища вводиться система пропусків і відеоспостереження, щоб ніхто сторонній не міг проникнути на територію. Таким чином, мінімізується ризик проникнення сторонніх осіб і автотранспорту.

Наші фахівці завжди з радістю нададуть вам необхідну консультацію, а також підберуть необхідний комплект устаткування для вашого будинку.

Вартість послуг

Замовити послуги охоронної фірми Сокіл у Києві та по всій Україні Ви можете за телефонами: 096 233-33-13 і 044 490-65-59.